lietuviškai
По русски
english
DIDŽIAUSIA MADOS IR TEKSTILĖS
PARODA BALTIJOS ŠALYSE
Spalio 17-19, 2019
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Naujienos

Pažangios technologijos tekstilės ir mados pramonei (TEXMODA)

texmoda

TEXMODA kuria masinius atviros prieigos internetinius kursus (MOOC) „Pažangios technologijos tekstilės ir mados pramonei“.

Kursai bus atviri visiems suinteresuotiems asmenims, tačiau tikslinė auditorija yra studentai ir pastarųjų metų aukštųjų mokyklų bei perkvalifikavimo kursų absolventai, kurių studijos yra ar buvo susijusios su aprangos ir tekstilės inžinerija, mada, bei mažų ir vidutini tekstilės ir aprangos įmonių dirbantiesiems.

Kursai sprendžia studentų ir dirbančiųjų tekstilės ir aprangos pramonėje poreikį stiprinti žinias ir įgūdžius, kad jie būtų pajėgūs naujausių tekstilės technologijų žinias ir įgūdžius  susieti su mada, kūryba ir inovatyvių mados ir specialios paskirties gaminių projektavimu.

Kursai bus vykdomi anglų kalba bei išversti į lietuvių, graikų, prancūzų, portugalų ir ispanų kalbas.

Daugiau informacijos apie kursus - jau netrukus!

Audiniai iš MANIFATTURA FODERAMI CIMMINO!

cimmino

 

Tradicija ir kokybė: pristatome MANIFATTURA FODERAMI CIMMINO iš Neapolio, Italijos!

 • Iš kartos į kartą jie dirba su audiniais nuo 1750 m.!
 • Šiandien jie gali pasiūlyti daugiau kaip 1000 audinių ir raštų pavyzdžių įvairioms progoms:

pamušaliniai audiniai, audiniai vestuvėms ir įvairioms ceremonijoms, šokiams, karnavalams, vakarėliams ir kitoms progoms, namų tekstilei, baldams.

 • Išsiunčia užsakymus per 48 val. į bet kurį pasaulio kampelį!
 • Jie galėtų būti Jūsų stiliaus partneris!

Aplankykite MANIFATTURA FODERAMI CIMMINO spalio 17-19 d. parodoje Baltic Fashion & Textile Vilnius!

cimmino fabrics

cimmino fabrics

Tik parodos metu – labai patrauklios kainos!

Žinoma, jog audinys ant kūno neatrodys taip gražiai, jei jis bus neišlygintas, tačiau taip pat svarbu, kaip kokybiškai jis bus išlygintas. Parodos metu, 5.D03 stende Jūsų lauks tikra lyginimo revoliucija: vienas už kitą patrauklesni lyginimo garais prietaisai. Trumpai susipažinkite:

Prancūzų garų lygintuvai SteamOne - pasaulyje pripažinti, aukštojoje madoje naudojami prietaisai. Karšta garų srovė, kurią skleidžia prietaisas, lygina bet kurio tipo audinius, saugo medžiagą nuo susidėvėjimo, naikina bakterijas ir kvapus. Daugiau: http://bit.ly/SteamOne_FB

Laurastar - Šveicarų Premium lygio lyginimo sistemos ir generatoriai. Laurastar inžinieriai ir dizaineriai kasdien prisideda prie lyginimo ateities kūrimo, išrasdami vis labiau intuityvius ir tobulus dizaino atžvilgiu produktus, kurie apsaugo audinius nuo bakterijų, atkuria audinį, jo neblizgina ir didelės garų apimties dėka ypatingą rezultatą pasiekia labai greitai.

Tik parodos metu – prietaisai labai patraukliomis kainomis!

artedomesticaartedomesticaartedomestica

Mobili edukacinė paroda "Siūlo kelias"

Parodos metu siekiama užmegzti ryšius tarp amatininkų-profesionalų ir mėgėjų ar „naujokų“ bei plačiosios visuomenės. Gyvosios mobilios parodos metu demonstruojamas lino ir vilnos kelias nuo pluošto gimimo iki audinio, per šią edukacinę prizmę vyksta tarpkultūriniai žinių mainai, perduodami įgūdžiai visuomenei. Parodos metu bus pristatytoma mobili dirbtuvė, pritaikyta kelių edukatorių darbui, pristatant dirbtuvėje esančius prietaisus vilnai/linui apdirbti, siūlams vyti, austi, besimokantiems sudarant sąlygas mobilioje dirbtuvėje išbandyti rekonstruotus įrankius, susipažinti su informacine medžiaga (stendas, pavyzdžiai).  
Pagrindinis parodos tikslas - rekonstruoti, keistis ir skleisti tradicines tekstilės amato žinias Lietuvoje ir Norvegijoje, atlikti tekstilės amatų rekonstrukcijos procesą.
Paroda parengta Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos kartu su partneriu Norvegijos Norsk Folkemuseum, įgyvendinant tarptautinį projektą "Gaminu ir augu: tradicijos tarp pluošto ir struktūros".  

Daugiau informacijos galite rasti tinklaraštyje: http://makingandgrowing.com/lt/apie/

edukacine paroda siulo kelias

Pongees unleashes a riot of texture and colour in its new autumn/winter silks

PONGEES

Fabrics with texture, subtle patterns and sheen will be important for the new autumn/winter 2019/2020 season as designers continue to be inspired by their love affair with the ‘70s, says silk specialists Pongees.

“For the new season, though, disco divas and rock chicks make way for the sophisticated femme fatale, epitomised by power icons such as Lauren Hutton, Faye Dunaway, Catherine Deneuve, Diana Ross and Diane Von Furstenberg, ” says Nick Moore, joint managing director, Pongees.

To recreate this look, Pongees has stretch satins and georgettes in peacock, teal and turquoise ideal for tonal blocking; for textured fabrics with pattern and sheen there are hammered and sand-washed satins in midnight, navy and ink; and tone on tone designs are delivered in double crepes and crepe de chines in nude, tan and mocha.

Apart from the ‘70s influence, designers are looking to bring a sense of unity and harmony into today’s divisive world. As a result they are being inspired by Argentinian gauchos, American cowgirls, Hungarian peasants, the splendour of imperial Byzantium and Rome, Russian icons, Chinese concubines and Japanese geishas.

The colour palettes for this trend lean towards the “natural purity” of eggshells, ivories, putties and porcelains and the opulent warmth of deep reds, golds, silvers, emeralds and sapphires.

In a season dominated by textures, Pongees brings crushed velvet, mohair, duchess satin, tasar, ottoman, zibeline, mikado and organza lunar to the forefront.

“To simplify fabric sourcing, we now have all our fabrics available to buy online from our new website,” concludes Moore.


 

Zandra Rhodes has re-issued her iconic Donna Summer dress using Pongees French chiffon: the epitome of sensual '70s sophistication:

Zandra Rhodes has re-issued her iconic Donna Summer dress using Pongees French chiffon: the epitome of sensual '70s sophistication.

Šilkas iš Somafemme

Somafemme šilko raštų ryškios ir gyvos spalvos sužadins jūsų jausmus! Rankų darbo paplūdimio ir laisvalaikio apranga bei aksesuarai skirti drąsiai ir mėgstančiai eksperimentuoti moteriai. Somafemme raštai yra unikalūs ir nesikartoja, o šilkas yra amžinas, prabangus ir tinkantis visiems sezonams.
somafemmesomafemmesomafemmesomafemmesomafemmesomafemmesomafemme

Išmani ir saugi darbo apranga parodoje

interrreg baltic sea regionParodos metu bus pristatytas 2014-2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg Baltic Sea Region programos projektas “Išmani ir saugi darbo apranga” (Smart and Safe Work Wear Clothing SWW), kurį vykdo Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas. Projektui vadovauja Centria kolegija (Suomija). Projekto partneriai – Talino technikos kolegija (Estija), Rygos technikos universitetas (Latvija), Lodzės pluoštų institutas (Lenkija) ir Vilniaus kolegija (Lietuva). Bendra projekto vertė 2,4 mln. EUR. Projekto tikslas –  padidinti Baltijos šalių regiono profesinės ir apsauginė darbo aprangos gamintojų konkurencingumą ir išplėsti jų verslo galimybes diegiant individualizuotos aprangos projektavimo ir gamybos procesus. Pastarieji procesai šiuo metu yra sparčiai skaitmeninami perkeliant nemažą konstravimo ir modeliavimo darbų į virtualią trimatę erdvę, todėl žmogaus 3D skenavimo technologijos tampa neatskiriama vartojimo reikmenų  indvidualizavimo dalimi. Lygiagrečiai vykstanti IT ir elektronikos integracija tekstilės medžiagose ir pluoštuose suteikia tekstilės gaminiams papildomo išmanumo, pvz. komunikuojanti, stebinti žmogaus sveikatos būklę ir pan. apranga bei jos priedai. Vilniaus kolegijos įmonė-partneris šiame projekte yra UAB Ansell Protective Solutions Lithuania, o tikslinė vartotojų grupė – Tauragės rajono priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai, savo kasdieniniame darbe vilkintys ne tik tradicinę ugniagesių aprangą, bet ir žymiai sudėtingesnius kostiumus, saugančius nuo cheminio užteršimo. Daugiau informacijos apie projektą www.centria.fi/SWW.

interrreg baltic sea regioninterrreg baltic sea regioninterrreg baltic sea regioninterrreg baltic sea regioninterrreg baltic sea region

"Liteksas" parodoje pristatys namų tekstilę

Namų tekstilės įmonė "Liteksas" parodoje pristatys pledus, apklotus ir šalikus iš įvairios rūšies vilnos - nuo grynos iki ypatingai švelnios kašmyro, merinosų avių vilnos bei spindinčios kaip šilkas alpakų vilnos. Dėl įmonėje įdiegtų naujų technologijų ir inovatyvių sprendimų Litekso gaminiai yra universalūs ir pritaikomi įvairiems metų laikams!
Liteksas yra stambiausi vilnonių audinių gamintojai Europoje ir turintys plačiausią asortimentą pasaulyje. Litekso gaminiai yra ne tik kokybiški, bet ir išskirtinio dizaino, originalių spalvų bei dar plačiau žinomi pasaulinėje rinkoje.

Ar žinote, kad...
...Liteksas – istorinė tekstilės įmonė, įkurta 1927 metais. Vieni didžiausių to laiko užsakovų buvo Lietuvos kariuomenė, kurios uniformoms išausta apie 30 000 metrų audinio.
...iki mūsų dienų yra išlikęs ir senojo Litekso pastato Gedimino gatvėje (Kaune) fasadas – dabar kaip prekybos centro "Akropolis" dalis.
... 2000 m. birželį įmonę nupirko svarbiausia Italijos tekstilės/rūbų gamintojų grupė - Marzotto Group.
Vieni iš svarbiausių ir įsimintiniausių Marzotto laikotarpių buvo aštuntasis dešimtmetis, kuomet įmonė 1985 metais įsigijo fabriką Linificio e Canapificio Nazionale, 1987 metais savo istorinį konkurentą Lanerossi, 1991 - vilnos fabriką Guabello ir "Hugo Boss", 1994 - Nova Mosilana įmonę, įsikūrusią Brno (Čekija), 2000 - įmonę ‘‘Liteksas‘‘, 2002 - Valentino.
2005 metais pasaulinė konkurencija tarp gamintojų labai sustiprėjo, tad Marzotto Group nusprendė keisti savo požiūrį ir priimti svarbius sprendimus. Buvo nuspręsta atsisakyti drabužių verslo (Valentino, Hugo Boss) ir koncentruoti savo dėmesį tik ties tekstile (audiniais ir siūlais).
2010 - Marzotto Group įsigyja 33,3% akcijų Ratti SpA. Tai viena iš pirmaujančių įmonių pasaulyje gaminančių šilką, o 2012 jai priklauso ir Redaelli, Girmes Christof Andreae, Niedieck. Šių gamintojų specializacija yra aksomas.

 Šilko specialistai - Pongees iš Didžiosios Britanijos

Jau daugiau kaip 100 metų šilko specialistai "Pongees" iš Didžiosios Britanijos siūlo platų spektrą aukštos kokybės audinių mados, vestuvių ir namų interjero kompanijoms. "Pongees" parduoda dizaineriams, gamintojams, mažmenininkams ir prekės ženklams visame pasaulyje, o jo audinių kolekciją sudaro įvairių spalvų satinai, krepdešinai, tiuliai, organzos, aksomai ir kt.

Kadangi "Pongees" sandėlyje turi daugiau kaip 1000 rūšių audinių, minimalus užsakymas yra tik 1 metras - tai suteikia galimybę pirkėjams eksperimentuoti su naujomis idėjomis, neužsakant didelių kiekių. Klientams, ieškantiems išskirtinės spalvos ar dizaino, Pongees gali gaminti audinius pagal užsakymus.

Visus audinius taip pat gali įsigyti internetu www.pongees.co.uk.


GVF - trikotažo gamintojas iš Lenkijos

Susipažinkite su GVF - aukščiausios kokybės trikotažo gamintoju iš Lenkijos! GVF siūlo trikotažą, skirtą moterų, vyrų ir vaikų drabužiams, tokiems kaip palaidinės, marškiniai, polo marškinėliai, tamprės, kelnės, sportiniai drabužiai, reklaminiai drabužiai, pižamos ir kt. GVF siūlo tokio tipo kilpines medžiagas: single jersey, single jeans, flysą, bukle, veliūrą, viskozę, lacoste, taip pat kilpinukus gaminių apdailai. GVF naudoja medvilninius verpalus, medvilninius organinius verpalus, medvilnę su elastanu ir poliesteriu, viskozę, bambuko verpalus ir kitus elastomerinius verpalus. GVF gamina pagal individualius užsakymus - įvairios gramatūros, bet kokios spalvos ir sudėties trikotažą, rengia atskirus spaudinius pagal klientų projektus. GVF audiniai atitinka visus kokybės ir saugos standartus. Atvyk į GVF stendą "Baltic Fashion & Textile Vilnius" parodoje spalio mėnesį!

JÓŹWIAK - audinių gamintojas iš Lenkijos

Baltic Fashion & Textile Vilnius 2018 pristato audinių gamintoją iš Lenkijos - JÓŹWIAK S.C.
JÓŹWIAK S.C. kolekciją sudaro klasikiniai ir modernūs audiniai, sukurti vyriškiems, moteriškiems drabužiams, korporatyvinei aprangai, daugiausiai kostiumams, švarkams, kelnėms, įvairių spalvų ir sudėties, kaip antai, vilnos ir vilnos mišinių, medvilnės, lino, poliviskozės.

JÓŹWIAK stiprybės:

• Klasikiniai vyriškų ir korporatyvinių drabužių audiniai
• 500+ įvairių audinių, 1 milijonas metrų ir greitas pristatymas
• Nėra minimalaus užsakymo kiekio
• Vilna, vilnos mišiniai, medvilnė, linas, elastanas, poliviskozė, pamušalai
• MTM, gaminiai pagal užsakymą, plona vilna
• Prekių ženklų suvedimas su drabužių gamyklomis

Aplankykite JÓŹWIAK spalio 18-20 d. parodoje Baltic Fashion & Textile Vilnius!

EDENTEX® - trikotažinių audinių gamintojas

EDENTEX®
– tai visiškai naujas medvilnės trikotažo standartas! Jau 20 metų EDENTEX® kuria ir tobulina medvilninį trikotažą, kurio sandėlyje Lodzėje yra daugiau kaip 800 įvairių spalvų (džersio ir French Terry). Minimalus užsakymo kiekis yra 5 m (vienos spalvos). Taip pat galimi specialūs užsakymai - galite pasirinkti medžiagą, užsakyti norimą spalvą arba pasirinkti specialų efektą. EDENTEX® audiniai siunčiami į daugumą Europos Sąjungos šalių. Daugiau informacijos: http://www.edentex.pl/en/news.

Registracija prasidėjo!!!

Dalyvių registracija į šių metų parodą jau prasidėjo! Daugiau informacijos rasite čia: SĄLYGOS IR REGISTRACIJA.

Marcon Holding iš Estijos pristatys savo paslaugas parodoje!

marcon holding logoNorime jums pristatyti dar vieną šiais metais parodoje dalyvaujančią įmonę iš Estijos.

Marcon Holding yra įmonė, kuri teikia dygsniavimo ir siuvimo paslaugas bei siūlo platų kamšalų ir audinių asortimentą. Visi audiniai ir kamšalai yra pagaminti Europoje ir yra pačios aukščiausios kokybės.

Marcon Holding siūlo lanksčius sprendimus, padėsiančius įgyvendinti kliento tikslus.

Stilinga patalynė iš UAB Decoflux!

decoflux logoĮmonių, gaminančiių patalines ir namų tekstilės gaminius sąrašas plečiasi.

Džiugu pranešti, jog UAB Decoflux parodos metu pristatys savo prekinį ženklą "DECOFLUX".

UAB Decoflux yra komanda atsidavusi dizainui ir stilingo gyvenimo būdo kūrimui.

DECOFLUX – tai tekstilės sprendimai, kai DEKORAS, kuriamas neribojant fantazijos, peržengiant įprastumo ribas, mėgaujantis kūrybos procesu bei džiaugiantis pasiektu rezultatu, tai yra FLUXUOJANT.


Kiekvienas jų dizainas yra meno kūrinys, kuriam yra skiriamas didelis dėmesys.

Įmonės didžiausias pasitenkinimas - patenkinto kliento džiaugsmas.

Aplankykite jų stendą ir susipažinkite su jų gaminiais! Jų stendo numeris - 5.B06A.

kvarkas koliazas

UAB Printela eksponuoja savo etiketes parodoje!

Printela LViena didžiausių visų rūšių etikečių gamintoja UAB Printela, įsikūrusi Klaipėdoje dalyvauja šių metų parodoje.

Štai keletas gaminių ir paslaugų, kurias atrasite susitikdami su Printela įmonės atstovais parodos metu rudenį:

 • Tekstilinės spausdintos etiketės;
 • Austos etiketės;
 • Popierinės etiketės;
 • Lipnios etiketės;
 • Šilkografijos paslaugos;
 • Maketavimo paslaugos;
 • Etikečių spausdinimo įranga.

Belinor pristato baltarusiškus lininius audinius!

BelinorParodos dalyvių iš Estijos sąrašas auga! Norime jums pristatyti dar vieną dalyvaujančią įmonę iš Estijos - BeLinOr Textile.

BeLinOr Textile buvo įkurta 2006 metais. Įmonė yra Estijos prekybos ir pamonės rūmų narė. Kompanija yra oficialus Orsha lininio fabriko atstovas Europoje (baltarusam priklausančios akcijos - 51%, estam priklausančios akcijos - 49%). Daug metų išdirbtų tekstilės pramonėje, suteikė mums daug neįkainojamos patirties ir dėl to, mes visada siekiame savo klientams pateikti geriausius sprendimus, paslaugas bei prieinamas kainas.


Įmonė kviečia išbandyti jų lininius gaminius ir pajusti jų grožį parodoje rudenį! Jų stendas - 5.B16.

 


Fabric House penktus metus iš eilės dalyvauja parodoje!

 

fabric house naujienosŠi italų kompanija užsiima aukščiausios kokybės audinių drabužiams tiekimu. Įmonė siūlo platų produktų asortimentą, daugiau nei 10 000 prekių, klientai - dizaineriai, mažesni prekiniai ženklai, drabužių gamintojai, taip pat siuvėjai su mažais minimalaus užsakymo kiekiais.

Nesvarbu, ar jūs esate vidutinio dydžio ar didelė įmonė, norinti praplėsti parduotuvių skaičių arba gaunanti didesnius užsakymus nei įprastai. Fabric House yra tinkamiausias partneris jums, nes įmonė gali greitai reaguoti į įvairiausius užsakymus.

Kompanija taip pat teikia paslaugas audinio pavyzdžių užsakymams. Taigi būtinai užsukite į jų stendą ateinančioje parodoje spalio 17-19 dienomis!

Ladbrokes Review L.BetRoll